• 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5

Křesťanská sportovní organizace

"...Modli se a pracuj! Modli se a sportuj!"

Zprávy z oblasti sportu                              Atletické rekordy

Výsledky ústředních závodů ve slalomu na Stupavě ke stažení - muži, ženy, chlapci 07, dívky 07, dívky 10, dívky 12, chlapci 12, dívky 14, chlapci 16

Celkové výsledky ke stažení. Pohár Orla Moutnice ke stažení. Soutěž družstev ke stažení.

08. 11. 2019

Výsledky ústředních závodů v plavání ke stažení.

Výsledky ústředního turnaje v šachu ke stažení.

01. 10. 2019

Výsledky ústředního turnaje v pétanque ke stažení. Dostupné také na webu.

Sobota 14. září 2019 byla sluncem zalitá. Takové babí léto – co víc si mohli organizátoři atletického oddílu Orla Vyškov přát? Tak na orelském sportovním areálu mohli pořádat všestranný víceboj pod názvem „Sportovní Odznak Bedřicha Kosteky“, nebo Memoriál Bedřicha Kostelky. Sportovní klání zahájilo několik vzácných hostů, mezi které patřil místostarosta Roman Celý, místostarostka Karin Šulcová a starosta Orla Stanislav Juránek, kteří pozdravili malé sportovce a popřáli pěkné výkony. Opravdu se bylo na co dívat. Na startu víceboje (sprint, skok do dálky, hod míčkem, nebo vrh koulí, dlouhý běh a šplh, či výdrž na hrazdě) absolvovalo 68 sportovců z 5 orelských jednot. Nejmladší závodník r. 2015 byl vyškovský Míša Kobelka a holčička z Kroměříže Anežka Motyčková.
 

Takto bojovaly děti z orelských jednot a připisovaly body. Výsledný součet určil vítězství pro:
r. 2013 a ml – Doležalovou Lucii (Orel Vyškov), Lošana Lukáše (Orel Domanín)
r. 2011/12 – Luskovou Leontýnu (Orel Vyškov), Holocha Matěje (Orel Vyškov)
r. 2009/10 – Motyčkovou Terezu (Orel Kroměříž), Čapka Matyáše (Orel Vyškov)
r. 2007/8 – Tomanovou Stelu (Orel Vyškov), Hladiše Josefa (Orel Domanín)
r. 2005/6 – Jelínkovou Lucii (Orel Vyškov), Cibulku Šimona (Orel Kroměříž)

Výsledky ke stažení.

Výsledky atletického přeboru Orla ke stažení.

Výsledky turnaje v kuželkách ke stažení.

Výsledky úsředního turnaje ve stolním tenise jednotlivců z Polné ke stažení (mládež, dospělí).

V sobotu 23.2. proběhly na Stupavě v Buchlovských horách ústřední závody ve slalomu. Za pěkného zimního počasí se ho zúčastnilo 56 startujících z pěti žup. Největší výprava tentokrát přijela z Huslenek z župy Bauerovy. Na Stupavě to byl již pátý ročník a díky ochotě správce zdejšího areálu pana Orla zde určitě zůstanem i v příštím roce. Děkuju bratru Gazárkovi z jednoty Vnorovy, bratru Maňákovi z Huslenek a poděkování posílám taky do Kroměříže stavitelům trati. Děkuju taky všem závodníkům a jejich doprovodům. Potěšila nás větší účast v nejmladších kategoriích.

 

Výsledky ke stažení.

 

V sobotu 12.1. 2019 se po roční přestávce, způsobené loňským nedostatkem sněhu, uskutečnily orelské závody v běhu na lyžích. Své síly přijeli otestovat závodníci všech věkových kategorií z jednot Orel Drnovice, Valašské Klobouky, Domanín a další nadšení běžkaři. Kompletní fotogalerie na adrese:

 https://oreldrnovice.rajce.idnes.cz/Zavody_v_behu_na_lyzich_Plostina_12.1._2019/

 

Výsledky ke stažení.

07. 01. 2019

Propozice Memoriálu Josefa Valčíka 2019 ke stažení.

28. 11. 2018

Výsledky ústředního turnaje jednotlivců v badmintonu ke stažení.

Výsledky ústředních závodů v plavání ke stažení.

Výsledky jednorázového turnaje ve florbale dospělích v Semilech ke stažení.

 

Za letního počasí se jel 6.října poslední závod horských kol na Ploštině. Potěšila nás větší účast závdníků v dětských a juniorských kategoriích. Dospělé Ploština tolik neláká. Oproti závodům ve Valašských Kloboukách a Kašavě je zde jejich zastoupení menší. I tak se celkový počet startujících přiblížil rekordu. Vítězové si odvezli zasloužené medaile a drobné dárky od pořadatelů.

Po ukončení závodu byly předány poháry taky za celkové umístně v seriálu horských kol, memoriálu Josefa Valčíka. Nejúspěšnější jednotou se staly Valašské Klobouky a v jednotlivcích byla první Petra Holznerová taktéž z Valašských Klobou,která zvítězila ve své kategorii ve všech závodech seriálu.

Výsledky ke stažení.

Celkové pořadí v jednotlivých kategoriích ke stažení.

24. 09. 2018

Dne 25.8.2018 se i přes nepřízeň počasí uskutečnil turnaj v nohejbale,kterého se zůčastnilo 6 mužstev.Nejdelší cestu vážilo mužstvo z Hradce Králové a vyplatilo se.Počasí nám celý den přálo,sluníčko se schovalo za mraky,déšť vyčkával. Všichni dorazili s dobrou náladou a bojovným duchem.
Největší bojovný duch se projevil u Orla Velké Němčice,který obhájil 1 místo, 2.místo Orel Ratíškovice, 3. místo Orel Domanín, 4. místo Orlíci Velké Němčice, 5. místo Orlíci Ratíškovice, 6. místo Orel Hradec Králové.
 

V neděli 16.9. se jel v Kašavě první ročník orelských kol s názvem " Kašavský Bajk kap " Po loňském zrušení závodu připravili letos v Kašavě krásný závod na členitých tratích. Krásná valašská příroda, dobré počasí i zázemí vytvořily kulisu, která musí každého nadchnout. Prvního ročníku se zúčastnilo úctyhodných 164 závodníků. Hlavní zásluhu na uspořádání této podařené akce má starosta jednoty Orla a zároveň starosta obce Kašava bratr Josef Jarcovják. Účastnily se jednoty Kašava, Zlín, Staré Město, Valašské Klobouky a pořadetelsky pomohla jednota Drnovice.

 

Výsledky ke stažení (děti, hlavní závod)

V sobotu 15. září 2018 bylo počasí přející sportovcům. Vše začalo v 9.00 hodin, kdy starosta Orla Vyškov Jaromír Zbořil přivítal vzácné hosty a všestranné závody „Sportovní Odznak Bedřicha Kosteky“ mohly začít. Na start nastoupilo 58 malých sportovců ze sedmi orelských jednot. Nejmladší byla Johanka Grec r. 2015 z Orla Vyškov. Závod probíhal v klidném a přátelském duchu, a malí orlíci všech jednot se za to odměnili pěknými výkony.

 

Výsledky ke stažení.

Výsledky Klobuckých kol ke stažení.

Administrátor | Domů
Copyright © 2009-2012 www.orel.cz