Orelská florbalová liga

Orelská florbalová liga

Aktuální Informace

Nový web ligy

Nový web OFL - www.orelskafl.cz. Na nových stránkách jsou k dispozici veškeré informace o novém ročníku. Staré stránky www.orel.cz/nofl budou stále aktivní, ale již nebudou aktualizovány.

Konečné rozdělení do divizí

Konečné rozdělení do divizí ke stažení. Začátkem srpna bude rozeslána termínová listina, abyste si mohli zamlouvat domácí turnaje, herní systém, informace k platbě, atd.

 

Přihlašování do nového ročníku OFL 2020/21 spuštěno

Informace k novému ročníku OFL ke stažení - informace, přihláška, sazebník pokut a odměn, odměny rozhodčím. K dispozici také v sekci ke stažení.

Pokud budete mít zájem o účast v soutěži, prosím o vyplnění přihlášky a zaslání na adresu: Orel, Kurská 792/3, Starý Lískovec, 62500 Brno, nebo ideálně e-mailem na ofl@orel.cz, nejpozději do 20. 7. 2020, samozřejmě čím dříve, tím lépe.

 

Ženy TJ Sokola Třebíč vyhrály OFL v kategorii žen

První rok v OFL a hned titul, takto se prezentovaly ženy TJ Sokola Třebíč. Ročník ovládly se ziskem 33 bodů z 36 možných. Jediná prohra přišla s Fbc Floorbee Orel Uherský Brod na posledním turnaji ve Znojmě. Druhé místo po zásluze pařilo ženám Uherského Brodu se ziskem 27 bodů. Bronz putoval do FBO Orel Boskovice. Boskovice získaly třetí příčku o bod před Rockets Znojmo. Ženy Znojma na posledním turnaji potřebovaly uhrát alespoň 5 bodů, ale to se jim i přes slibně rozehrané utkání s Brodem nepovedlo. Zisk 13 bodů tak stačil pouze na čtrtou příčku. Páté skončily ženy Orla Těšany. Vítězkou bodování se stala s 30 body Jitka Helebrandová (Fbc Floorbee Orel  Uherský Brod).

 

Ukončení aktuálního ročníku OFL!!!

Vzhledem k nařízení Vlády ČR a prodloužení nouzového stavu minimálně do 30. 4. 2020 se vedení Orla a florbalové ligy rozhodlo ukončit aktuální ročník OFL. 

Informace k novému ročníku budou všem vedoucím rozeslány koncem května, budou dostupné i na webových stránkách ligy.

 

Důležitá informace k následujícím hracím týdnům

Nna základě rozhodnutí Úřadu vlády ČR, který vyhlásil pro území celé ČR nouzový stav po dobu 30 dnů a současně rozhodl, že se nemohou konat sportovní akce s účastí nad 30 osob, se s platností od 13. 3. 2020 nebudou konat žádná florbalová utkání v rámci OFL.

 

Finálové turnaje

Prosím jednoty (popř. neorelská družstva), které by měly zájem ve spolupráci s ústředím uspořádat finálový turnaj, ať se ozvou do konce ledna na e-mail ofl@orel.cz nebo telefonem na číslo 724 503 048. Finálové turnaje proběhnou v těchto kategoriích (uvedeni prvotní zájemci):

elévové – 4. 4. - Lužice

mladší žáci - 1. 5. – Bystřice n. Pern.

starší žáci –30. 5 – Hluk

dorost - 8. 5. – Uherský Brod

junioři – 28. 3.  - Valašské Klobouky

muži - 9. a 10. 5  - Blansko

 

Data finálových turnajů se mohou ještě změnit v závislosti na dostupnosti hal, možností družstev, atd.. Pokud bude o turnaj více zájemců, rozhoduje také i ekonomická stránka pořádaného turnaje. Připomínám pravidlo, že finále se mohou zúčastnit pouze hráči, kteří mají odehrány 2 a více zápasů v základní části OFL. Za pořádání finálového turnaje dostanou pořadatelé finanční odměnu.

 

 

Školení rozhodčích, rozpisy turnajů, soupisky

Školení rozhodčích proběhne 4. 10. 2019 v Brně, Kurská 792/3, Starý Lískovec od 16:30. Školení je zdarma.  Přihlásit se můžete na email ofl@orel.cz do 1. 10. 2019 – jméno, jednota/neorelské družstvo. Pokud máte rozhodčí, kteří mají zájem pískat, mohou se mi ozvat na ofl@orel.cz.

Na webu jsou rozpisy turnajů kromě kategorií a divizí, kde se nově připojila nová družstva. Tam se nové termíny a haly potvrdí během následujících dnů.

Týmy si mohou u vytvořených družstev dělat soupisky. Pokud má někdo s vytvořením soupisky problém, ozvěte se na ofl@orel.cz.

Všichni, kteří ještě neuvedli adresu haly domácího turnaje, případně čas začátku turnaje, ať tak učiní na ofl@orel.cz.

Akce pro členy OFL s partnerem ligy e-florbal v sekci interní informace (po přihlášení).

Během dalších dní bude rozeslán týmům konečný postupový klíč na finálové turnaje.

 

Divize 2019/2020, termínová listina (aktualizace k 21. 8.), hrací systém

Aktuální rozdělení do divizí ke stažení.

Termínová listina ke stažení - aktuální k datu 21. 8. 2019.

Nejzazší termín k zamluvení haly a nahlášení turnaje je 10. 9. 2019. Začátkem týdne (od 5.8.) budou termíny vypsány i na webu ligy.

Hrací systém ke stažení.

Všem družstvům založím na webu družstva pro danou sezónu, vedoucí tak nebudou muset družstva zakládat, jen vyplní soupisku a přidá si nové hráče do systému.

Pokud má ještě nějaký tým zájem o přihlášení, neváhejte mě kontaktovat - 724 503 048. Přijetí už je podmíněno souhlasem ostatních týmů v divizi.

 

Nová sezona OFL 2019/2020

Veškeré informace včetně přihlášky do nové sezony 2019/2020 v sekci ke stažení. Pokud budete mít zájem o účast v soutěži, prosím o vyplnění přihlášky a zaslání na adresu: Orel, Kurská 792/3, Starý Lískovec, 62500 Brno nebo ideálně e-mailem na ofl@orel.cz, nejpozději do 16. 7. 2019, samozřejmě čím dříve, tím lépe. Po tomto datu obdrží přihlášení e-mail s rozdělením do divizí a bude možnost se ze soutěže odhlásit. Případné dotazy na tel.: 724503048, ofl@orel.cz.

 

Medailové pořadí po dvanáctém ročníku

Medailové pořadí jednot/neorelských týmů ke stažení. Medailisté z jednotlivých ročníku ke stažení.