62015/2016 :: Orel.cz :: Florbalová liga

Orelská florbalová liga

Tabulka

Region: Východ
Kategorie: muži
Sezóna: 2015/2016
PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Zlín 10 9 0 1 110 34 27
2 Fbc LEXX Orel Uherský Brod 10 9 0 1 78 32 27
3 Vizovice 10 6 0 4 62 65 18
4 Sokol Bojkovice 10 3 1 6 47 80 10
5 Sweedland Sokol Valašské Klobouky 10 2 1 7 53 79 7
6 Nivnice 10 0 0 10 24 84 -6
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Nivnice nepřijetí na turnaj 6

Turnaj č. 1

Pořadatel: Uherský Brod

Termín: 28. 10. 2015 09:00

Místo: Tělocvična ZŠ Na Výsluní 2074, Uherský Brod

DomácíHostéVýsledekZápis
Fbc LEXX Orel Uherský Brod Nivnice 9:2 Zápis
Vizovice Zlín 3:12 Zápis
Nivnice Sokol Bojkovice 6:8 Zápis
Vizovice Sweedland Sokol Valašské Klobouky 7:1 Zápis
Zlín Fbc LEXX Orel Uherský Brod 3:5 Zápis
Sokol Bojkovice Sweedland Sokol Valašské Klobouky 11:8 Zápis

Turnaj č. 2

Pořadatel: Vizovice

Termín: 12. 12. 2015 13:00

Místo: ZŠ Moravský Písek, Velkomoravská 168

DomácíHostéVýsledekZápis
Zlín Vizovice 15:4 Zápis
Nivnice Fbc LEXX Orel Uherský Brod 2:3 Zápis
Zlín Sokol Bojkovice 10:0 Zápis
Fbc LEXX Orel Uherský Brod Sweedland Sokol Valašské Klobouky 11:2 Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky Sokol Bojkovice 5:5 Zápis

Turnaj č. 3

Pořadatel: Sokol Bojkovice

Termín: 24. 01. 2016 09:00

Místo: ZŠ TGM, Štefánikova 460, Bojkovice

DomácíHostéVýsledekZápis
Fbc LEXX Orel Uherský Brod Sokol Bojkovice 11:2 Zápis
Zlín Nivnice 19:1 Zápis
Vizovice Fbc LEXX Orel Uherský Brod 5:7 Zápis
Zlín Sweedland Sokol Valašské Klobouky 8:4 Zápis
Vizovice Sokol Bojkovice 11:8 Zápis
Nivnice Sweedland Sokol Valašské Klobouky 6:9 Zápis
Vizovice Nivnice 5:0 Zápis

Turnaj č. 4

Pořadatel: Zlín

Termín: 13. 02. 2016 13:15

Místo: třída Tomáše Bati 4187, 762 47 Zlín

DomácíHostéVýsledekZápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky Zlín 10:12 Zápis
Nivnice Vizovice 5:9 Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky Fbc LEXX Orel Uherský Brod 5:10 Zápis
Sokol Bojkovice Vizovice 4:8 Zápis
Nivnice Zlín 2:12 Zápis
Sokol Bojkovice Fbc LEXX Orel Uherský Brod 3:9 Zápis

Turnaj č. 5

Pořadatel: Sokol Valašské Klobouky

Termín: 20. 03. 2016 10:00

Místo: Sport. hala gymnázia Val. Klobouky

DomácíHostéVýsledekZápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky Vizovice 4:9 Zápis
Sokol Bojkovice Nivnice 5:0 Zápis
Fbc LEXX Orel Uherský Brod Vizovice 9:1 Zápis
Sokol Bojkovice Zlín 1:12 Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky Nivnice 5:0 Zápis
Fbc LEXX Orel Uherský Brod Zlín 4:7 Zápis

Finále - skupina A

Pořadatel: Uherský Brod

Termín: 21. 05. 2016 09:30

Místo: U Stadionu 2295, Uherský Brod

DomácíHostéVýsledekZápis
Kuřim Zlín Zápis
Moutnice Boskovice Zápis
Boskovice Zlín Zápis
Moutnice Kuřim Zápis
Zlín Moutnice Zápis
Kuřim Boskovice Zápis

Finále - skupina B

Pořadatel: Uherský Brod

Termín: 21. 05. 2016 14:20

Místo: U Stadionu 2295, Uherský Brod

DomácíHostéVýsledekZápis
Fbc LEXX Orel Uherský Brod Hranice Zápis
Kunštát Blansko A Zápis
Hranice Blansko A Zápis
Fbc LEXX Orel Uherský Brod Kunštát Zápis
Fbc LEXX Orel Uherský Brod Blansko A Zápis
Hranice Kunštát Zápis