Orelská florbalová liga

Statistiky soutže

Východ / muži

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Zlín 12 10 0 2 114 39 30
2 FbC LEXX Orel Uherský Brod 12 10 0 2 93 31 30
3 Snipers Slavičín 12 7 1 4 65 51 22
4 X - TEAM Bzenec 12 6 0 6 60 62 18
5 Sokol Bojkovice 12 5 1 6 54 62 16
6 Vizovice 12 3 0 9 55 86 9
7 FBK Kunovští Orli B 12 0 0 12 33 127 0

Tabulka střelců

HráčTeamOdehrané
zápasy
GólyAsistenceBody
Michal Roth Zlín 12 29 17 46
Antonín Tichý Zlín 9 18 16 34
Filip Horník Zlín 12 20 11 31
Martin Suchánek FbC LEXX Orel Uherský Brod 12 15 13 28
Vít Beníček FbC LEXX Orel Uherský Brod 11 16 9 25
Dominik Mikulášek Sokol Bojkovice 12 20 4 24
Jiří Šmíd FbC LEXX Orel Uherský Brod 10 10 12 22
Robin Macek Vizovice 10 10 12 22
Martin Bartoš Snipers Slavičín 6 16 5 21
Milan Fojtík Snipers Slavičín 12 15 6 21
Tomáš Stračinský Zlín 12 8 13 21
Josef Obdržálek Zlín 12 6 14 20
Robert Brnula FbC LEXX Orel Uherský Brod 7 12 6 18
Roman Gill Zlín 8 9 9 18
Petr Stránský FBK Kunovští Orli B 11 12 5 17
Adam Slavík X - TEAM Bzenec 8 3 14 17
Jiří Vaculík Vizovice 10 12 4 16
Jan Seifert Zlín 6 11 5 16
Lukáš Bíla X - TEAM Bzenec 4 11 4 15
Tomáš Vaculčík Snipers Slavičín 10 7 8 15
Miroslav Koníček FbC LEXX Orel Uherský Brod 10 8 6 14
Jiří Máčalík Vizovice 10 7 5 12
Tomáš Rapant Sokol Bojkovice 12 5 7 12
Patrik Varga Sokol Bojkovice 9 4 8 12
Ondřej Vaněk FBK Kunovští Orli B 6 10 0 10
Jaroslav Pinďák Snipers Slavičín 12 8 2 10
Nikola Maružánová Snipers Slavičín 4 7 3 10
Miloslav Chovanec FbC LEXX Orel Uherský Brod 12 4 6 10
Ondřej Valigurčín Snipers Slavičín 10 3 7 10
František Migdal Vizovice 6 8 1 9
Filip Šišpera X - TEAM Bzenec 2 7 2 9
Tomáš Světlík Vizovice 4 7 2 9
Petr Graubner Zlín 4 4 5 9
Robert Hanke Sokol Bojkovice 12 6 2 8
Jan Wurst FBK Kunovští Orli B 12 5 3 8
Josef Hanke Sokol Bojkovice 12 4 4 8
Rudolf Zgoda X - TEAM Bzenec 10 2 6 8
Jakub Zvoníček Snipers Slavičín 10 1 7 8
Marek Bábíček X - TEAM Bzenec 2 5 2 7
František Navrátil X - TEAM Bzenec 2 4 3 7
Miroslav Jančařík FbC LEXX Orel Uherský Brod 4 3 4 7
Zdeněk Křivák FbC LEXX Orel Uherský Brod 10 3 4 7
Tomáš Janek Sokol Bojkovice 6 3 4 7
Tomáš Nosek FBK Kunovští Orli B 10 2 5 7
Filip Ženožička Zlín 6 2 5 7
Filip Urbánek Sokol Bojkovice 4 4 2 6
Radim Jílek FbC LEXX Orel Uherský Brod 5 4 2 6
Daniel Kubečka Vizovice 12 2 4 6
Radek Slováček FBK Kunovští Orli B 8 0 6 6
František Vykopal FbC LEXX Orel Uherský Brod 4 3 2 5
Lukáš Oškera Vizovice 6 3 2 5
Tomáš Hasoň FbC LEXX Orel Uherský Brod 4 2 3 5
Bronislav Machů Vizovice 4 1 4 5
Zdeněk Studený Zlín 5 1 4 5
Marcel Polách X - TEAM Bzenec 2 0 5 5
Roman Kratina X - TEAM Bzenec 2 4 0 4
Tomáš Vlk FbC LEXX Orel Uherský Brod 2 2 2 4
Martin Galuška X - TEAM Bzenec 2 2 2 4
Zdeněk Bída Sokol Bojkovice 8 2 2 4
Petr Ručka FbC LEXX Orel Uherský Brod 12 1 3 4
Petr Orság Vizovice 6 1 3 4
Radim Studeník Snipers Slavičín 4 0 4 4
Zdena Polách X - TEAM Bzenec 2 3 0 3
Vojta Maga X - TEAM Bzenec 2 3 0 3
Michal Žůrek Vizovice 4 2 1 3
Martin Buriánek Snipers Slavičín 5 2 1 3
Karel Zgoda X - TEAM Bzenec 2 2 1 3
Vojtěch Hurtík X - TEAM Bzenec 3 2 1 3
Jiří Neveselý Sokol Bojkovice 2 2 1 3
Pavel Šuráň Snipers Slavičín 8 2 1 3
Břetislav Chytil X - TEAM Bzenec 2 2 1 3
Ondřej Kudela FbC LEXX Orel Uherský Brod 2 2 1 3
Dan Hapla X - TEAM Bzenec 1 2 1 3
David Váňa FbC LEXX Orel Uherský Brod 4 2 1 3
Radek Škrášek FBK Kunovští Orli B 8 1 2 3
Dominik Michalec Sokol Bojkovice 12 1 2 3
Jan Adamuška Vizovice 4 1 2 3
Lukáš Josefík Sokol Bojkovice 8 2 0 2
Dominik Zgoda X - TEAM Bzenec 4 2 0 2
Radin Studeník Snipers Slavičín 2 2 0 2
Michal Kundrata FbC LEXX Orel Uherský Brod 2 2 0 2
Jiří Vlk FbC LEXX Orel Uherský Brod 4 2 0 2
Petr Ingr X - TEAM Bzenec 8 2 0 2
Pavel Táborský Vizovice 2 1 1 2
Jaromír Roth Zlín 5 1 1 2
Jiří Piše FbC LEXX Orel Uherský Brod 2 1 1 2
Martin Ridoško Sokol Bojkovice 2 1 1 2
Adam Chytil X - TEAM Bzenec 2 1 1 2
Ladislav Gbelec Snipers Slavičín 2 1 1 2
Lukáš Pavlíček X - TEAM Bzenec 2 1 1 2
Jiří Pochylý FBK Kunovští Orli B 6 1 1 2
Jiří Býček X - TEAM Bzenec 6 1 1 2
Michal Blahůšek X - TEAM Bzenec 2 1 1 2
Jiří Burget Vizovice 10 0 2 2
Ondřej Habarta FBK Kunovští Orli B 8 0 2 2
Jaromír Ručka FbC LEXX Orel Uherský Brod 6 0 2 2
Milan Fiala Sokol Bojkovice 3 0 2 2
Martin Furiš X - TEAM Bzenec 2 0 2 2
Michal Machara FbC LEXX Orel Uherský Brod 2 1 0 1
Zdeněk Bartoň FBK Kunovští Orli B 7 1 0 1
Miroslav Garaj Zlín 2 1 0 1
Martin Štach Vizovice 4 0 1 1
Jaroslav Svoboda FBK Kunovští Orli B 5 0 1 1
Křepelka Petr X - TEAM Bzenec 2 0 1 1
Gabriela Sommerová Snipers Slavičín 5 0 1 1
David Olšák X - TEAM Bzenec 6 0 1 1
David Dvořáček Zlín 6 0 1 1