• 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5

Křesťanská sportovní organizace

"...Modli se a pracuj! Modli se a sportuj!"

 

logo knezi

 XIV. ročník  MISTROVSTVÍ EVROPY  

ve futsalu kněží

17.–21. 2. 2020 (Říčany u Prahy, Praha)

 

logo knezi

ROZPISY ZÁPASŮ


(dokument DOCX)

ÚTERÝ 18. 2. 2020

SKUPINY A + C (HALA FIALKA), 12:30


2 x 7 min (+ 2 min na výměnu stran)

4 min. na výměnu týmů

 

Pořadí

Kdo s kým

Čas

 

1

CHOR – SVK

12:30 – 12:46

 

2

POL – RUM

12:50 – 13:06

 

3

SRB – BLR

13:10 – 13:26

 

4

UKR – SLO

13:30 – 13:46

 

5

ALB – CHOR

13:50 – 14:06

 

6

SVK – SRB

14:10 – 14:26

 

7

RUM – UKR

14:30 – 14:46

 

8

ALB – BLR

14:50 – 15:06

 

9

POL – SLO

15:10 – 15:26

 

10

CHOR – SRB

15:30 – 15:46

 

11

SVK – BLR

15:50 – 16:06

 

12

RUM – SLO

16:10 – 16:26

 

13

ALB – SRB

16:30 – 16:46

 

14

UKR – POL

16:50 – 17:06

 

15

CHOR – BLR

17:10 – 17:26

 

16

ALB – SVK

17:30 – 17:46

 

 

ČTVRTFINÁLE (2 x 10 min)

A1       -          C2 (G)            17:50 – 18:12

A2       -          C1 (H)            18:16 – 18:38

 

O DALŠÍ UMÍSTĚNÍ (2 x 10 min)

Podle pořadí ve skupině:

A3       -          C3 (K)             18:42 – 19:04

A4       -          C4 (L)             19:08 – 19:30

 

Poražení čtvrtfinalisté ze zápasu:

G         -          H (O)              19:34 – 19:56

 

  • po posledním zápase přesun do Městské haly (odsud společně odjezd na hotel po dohrání skupin B + D)

ROZPISY ZÁPASŮ – ÚTERÝ 18. 2. 2020

SKUPINY B + D (MĚSTSKÁ HALA), 12:30

2 x 7 min (+ 2 min na výměnu stran)

4 min. na výměnu týmů

 

Pořadí

Kdo s kým

Čas

 

1

CZE – ITA

12:30 – 12:46

 

2

BIH – KOS

12:50 – 13:06

 

3

HUN – POR

13:10 – 13:26

 

4

AUT – MNE

13:30 – 13:46

 

5

CZE – KAZ

13:50 – 14:06

 

6

ITA – HUN

14:10 – 14:26

 

7

AUT – KOS

14:30 – 14:46

 

8

POR – KAZ

14:50 – 15:06

 

9

MNE – BIH

15:10 – 15:26

 

10

CZE – HUN

15:30 – 15:46

 

11

ITA – POR

15:50 – 16:06

 

12

MNE – KOS

16:10 – 16:26

 

13

KAZ – HUN

16:30 – 16:46

 

14

AUT – BIH

16:50 – 17:06

 

15

CZE – POR

17:10 – 17:26

 

16

KAZ – ITA

17:30 – 17:46

 

 

EXHIBIČNÍ ZÁPAS: (2 x 7 min)

CZE     -          ŘÍČANY          17:50 – 18:06

 

ČTVRTFINÁLE (2 x 10 min)

B1       -          D2 (I)             18:10 – 18:32

B2       -          D1 (J)             18:36 – 18:58

 

O DALŠÍ UMÍSTĚNÍ (2 x 10 min)

Podle pořadí ve skupině:

B3       -          D3 (M)           19:02 – 19:24

B4       -          D4 (N)            19:28 – 19:50

 

Poražení čtvrtfinalisté ze zápasu:

I           -          J (P)                19:54 – 20:16

20:45 ODCHOD KE KOSTELU (VE 21:00 ODJEZD AUTOBUSY OD KOSTELA NA HOTEL)

 

FINÁLOVÝ DEN – ČTVRTEK 20. 2. 2020

HALA UNYP SPARTA, 13:30

 

2 X 10 min (2 min na výměnu stran; 3 min na výměnu týmů)

 

O 17. MÍSTO (páté týmy ze skupin):

A5       -          B5       13:30 – 13:52

 

O 15. MÍSTO (poražení ze zápasu):

L          -          N         13:55 – 14:17

 

O 13. MÍSTO (vítězové ze zápasu):

L          -          N         14:20 – 14:42

 

O 11. MÍSTO (poražení ze zápasu):

K         -          M        14:45 – 15:07

 

O 9. MÍSTO (vítězové ze zápasu):

K         -          M        15:10 – 15:32

 

O 7. MÍSTO (poražení ze zápasu):

O         -          P          15:35 – 15:57

 

O 5. MÍSTO (vítězové ze zápasu):

O         -          P          16:00 – 16:22

 

 

SEMIFINÁLE

a) vítězové ze zápasu:

G         -          H         (R)      16:25 – 16:47

 

b) vítězové ze zápasu:

I           -          J           (S)       16:50 – 17:12

 

EXHIBIČNÍ ZÁPAS

OREL – KPA (Křesťanská policejní asociace)  17:15 – 17:37

 

O 3. MÍSTO (poražení semifinalisté)

R         -          S          17:40 – 18:02

 

FINÁLE (vítězové semifinále); 2 X 15 min.

R         -          S          18:05 – 18:37

 

19:00 ZÁVĚREČNÝ CEREMONIÁL

20:00 ODJEZD Z HALY NA HOTEL


 

 

 

Administrátor | Domů
Copyright © 2009-2012 www.orel.cz